WELLNESS POBYT NA ISCHIILÉTO 2024 V TERMÁLNÍM PARKU NITRODI

5.-15. července 2024


TERMÁLNÍ PARK NITRODI, ISCHIE

 

Očista těla a pleti díky Nitrodi vodě 

Italský ostrov Ischie blízko Neapole skrývá mnohé bohatství. Díky sopečnému původu je ostrov plný termálních pramenů.

 

Nejléčivější pramen na ostrově (léčivé účinky tohoto pramene byly testovány mnoha univerzitami) má název NITRODI. Tento název pochází ze Staroegypštiny a znamená „čistý jako Bůh“.

 

Pramen Nitrodi vyvěrá přímo v Termálním parkem Nitrodi. Voda má 28 stupňů Celsia a vyvěrá sama od sebe – není uměle čerpána ze Země . V parku je rozvedena do sprch, které jsou umístěny na hlavní terase parku, ale také v privátních Oázách a privátních terasách, které jsou s citem zasazeny do okolní přírody. Park je plný bylin jako jsou například rozmarýn, šalvěj, levandule. Najdete zde i ovocné stromy jako jsou citróny a mandarinky.

 

Vodou Nitrodi se v parku nejen sprchujete, ale také vodu pijete. Její chuť není výrazná. Tím, že se vodou nejen sprchujete, ale také ji užíváte vnitřně, je její účinek mnohem silnější. Pomáhá otevírat kožní póry a tím může naše pokožka více vstřebávat prospěšné látky nejen ve vodě, ale také v bylinách a stromech, kterými je park osázen. Termální park Nitrodi, Ischie.

 

Voda Nitrodi je prospěšná zejména na: kožní problémy, zažívání a klouby. Má schopnost „vytahovat“ a doléčovat starší zdravotní problémy, které v našich tělech zůstaly z minulosti.

 

Termální park Nitrodi je dle mých slov „vysoce relaxační místo“ . Co to znamená? Vždy při příjezdu z ČR do Nitrodi, vnímám jak se mi zde „vypíná“ přetížená mysl a postupně se uvolňuji. Uvolnění je na hlubší úrovni než kterou znám z běžných relaxačních technik.

DALŠÍ INFORMACE:

Počet míst je omezený na malou skupinku, díky které je možný osobitý přístup průvodce po ostrově. Jak postupovat, když víš, že chceš jet s námi:

 

1. Ověřit volné místo – telefonicky/SMS/Whatsapp na čísle: +420728889429.

2. Zaplatit zálohu 30 % z ceny pokoje na číslo účtu: 670100-2213818008/6210 a do poznámky uvést vaše jméno.

3. Koupit letenku – pobyt je koncipovaný pro přímý let z Prahy 5.7. v 9:25 a návrat 15.7. z Neapole v 12:05. Cena letenky se zvyšuje každým dnem, proto doporučuji koupit letenku co nejdřív. Pro rezervaci letenek doporučuji aplikaci Kiwi.com, ráda vám pošlu odkaz, kde aplikaci stáhnout.

4. Zaplatit doplatek 70 % ceny pokoje do 30.6. na stejné číslo účtu jako záloha. Do poznámky uvést vaše jméno.

5. Na e-mail obdržíte včas podrobné informace a tipy k cestě na ostrov.

Tipy a informace vás budou provázet celým pobytem